X3TC Oblíbená loď?

Moderator: DJ Die

Jaká je vaše oblíbená třída lodi?

M5
1
2%
M4/M4+
1
2%
M3/M3+
14
28%
M6
7
14%
M7/M7M
9
18%
M1
9
18%
M2
9
18%
 
Total votes: 50

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sun, 7. Nov 10, 22:48

skok na sektorovou boji muzes provest ty osobne s lodi kterou letis ty,UT tohle nemuze-aspon si to myslim

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Mon, 8. Nov 10, 08:23

Ja jsem terranske lode moc nepouzival. Hlavne jejich point singularity gun nez vubec vystreli a nez vubec neco trefi, tak je pomalu po boji. Zlate PPC. Jedine, co od nich kupuju jsou drony Keris, skvele se hodi na Gobliny pro MARS. Take nejak nechapu tu logiku mit dvoje lode. ATF a Terranske. Chapu, ze se chtel Egosoft blysknout a udelat vlastni lode, ale ze zaroven chtel nechat ty z Extended MODu, ale jinak mi logika unika. Navic udelai Tyra s tak malym nakladovym prostorem, ze do nej nenacpete maximum zbrani. Ale po dokonceni kampane je reputace u nich na maximu a nejak se mi nechce ji nizovat. Mam u nich jednoho nebo dva sector tradery, ale jinak to nema cenu je tam davat. A menit jejich brany na skokove zase popira logiku o jejich izolovanosti. Oni to maji schvalne, jedna skokova brana se brani lepe nez tucet...
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 8. Nov 10, 13:00

tak terrani jsou normalni flotila a ATF jsou specialni elitni jednotky ktere maji vlastni lode ja jsem si je kvuli tomu taky upravil takze jsou daleko drazsi nez ostatni lode stejne tridy ale taky ve vetsine ohledu lepsi
no a PSP jsem taky vylepsil protoze zbran co strili minaturni cerne diry asi udela prece jen vetsi paseku nez par fotonu z PPC
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Mon, 8. Nov 10, 17:24

plynak wrote:]Navic udelai Tyra s tak malym nakladovym prostorem, ze do nej nenacpete maximum zbrani.
tak to bych mu měl do ACST2 trochu zvětšit střeva, ne? :D

User avatar
vlasticz
Posts: 290
Joined: Sat, 22. Nov 03, 23:35
x4

Post by vlasticz » Mon, 8. Nov 10, 17:47

Dobrý podvečír, no já terranský (i ATF) lodě nepožívám, ale je to kvůli tomu, že s něma nejsem sžitej ... a taky kvůli možnostem vyzbrojení - commonwealth sdílí většinu zbraní mezi sebou, terrani mají jenom ty svoje magnetic-pulse cosi a umělý černý díry (chápu sice příběhovou souvislost, ale zvykání si chvilku potrvá)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 8. Nov 10, 18:21

jo to bys mel vetsina ATF lodi potrebuje vetsi nakladovy prostor i kvuli M/AM

terrani toho maji vic ale je fakt ze v podstate zadne zbrane s nikym nezdili kdyz nepocitas ATF a
Spoiler
Show
Aldrin
ale ja si je upravil protoze prece jen terranske lode maji byt mnohem pokrocilejsi nez cokoliv o cem commonwealth sni
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Mon, 8. Nov 10, 18:46

to je pravda, říkaj to i v úvodu Balance of Power

User avatar
vlasticz
Posts: 290
Joined: Sat, 22. Nov 03, 23:35
x4

Post by vlasticz » Mon, 8. Nov 10, 18:57

DJ Die wrote:jo to bys mel vetsina ATF lodi potrebuje vetsi nakladovy prostor i kvuli M/AM

terrani toho maji vic ale je fakt ze v podstate zadne zbrane s nikym nezdili kdyz nepocitas ATF a
Spoiler
Show
Aldrin
ale ja si je upravil protoze prece jen terranske lode maji byt mnohem pokrocilejsi nez cokoliv o cem commonwealth sni
1. ano zbraní je víc, než jsem napsal (jen je všechny jménem neznám, ale je to všechno něco ve stylu EMP apod. :D )

2. s Tvou úpravou jejich lodí nezbývá než souhlasit ... mají být HODNĚ pokročilé oproti CW ... a to se mi jaksi ve hře nezdá :gruebel:

EDIT:
willypokorny wrote:to je pravda, říkaj to i v úvodu Balance of Power
Myslím, že to bylo zmíněno už dřiv než v BoP / nebo v X-Encyklopedii (Superbox) ... jedno z toho :)

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Mon, 8. Nov 10, 19:06

no pokročilé, ale zase nemůžou udělat z Terranů ultimátní rasu... to by sis koupil pár terranských lodí a přestalo by tě to bavit, protože by na tebe nikdo neměl.

User avatar
vlasticz
Posts: 290
Joined: Sat, 22. Nov 03, 23:35
x4

Post by vlasticz » Mon, 8. Nov 10, 19:14

willypokorny wrote:no pokročilé, ale zase nemůžou udělat z Terranů ultimátní rasu... to by sis koupil pár terranských lodí a přestalo by tě to bavit, protože by na tebe nikdo neměl.
to je jasný, ale stejně mohly být o trochu lepší a o dost dražší, to by byl potom úlovek ja prase .)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 8. Nov 10, 22:58

no tak kdyz je nechces tak si je nemusis kupovat ze? :lol: ano mely by byt lepsi ale zase daleko drazsi tak to bylo v puvodnim XTM a fungovalo to
vyhoda X je ze je to single player takze proc je takovy problem mit ultimatni rasu?
jinak k te pokrocilosti terrani dokazali postavit skokovou branu ktera se napojila na system bran v CW a o tom ostatni rasy(az na Sohneny a tvurce samotnych bran) muzou jen snit
navic velka cast argonske technologie ktera se pak prodala ostatnim rasam byla puvodne terranska bez ni by byly CW rasy v jeste slabsi :wink:
to same plati o jumpdrivu ktery je na svete v podstate jen diky praci Kyla Brennana a Eleny Kho coz jsou oba terrani

ale samozrejme je to kazdeho vec jen ja to vidim takto coz se mi libi a shodou okolnosti se to shoduje i s tim jak to ma byt v X-Universe ale ja jsem na Roleplaying nikdy moc nebyl :lol:

jinak muj Tyr ma sice 10x2GJ stitu ale stoji pres 250mil a to nepocitam vybaveni ktere se tezko shani....
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Return to “Česky / Czech X-Forum”