X Rebirth-herní zážitky, návody a role play komentáře

Moderator: DJ Die

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Thu, 27. Nov 14, 16:30

No angličtina je hlavný jazyk pozemskej civilizácie. Sám sebe robíš škodu keď ho neovládaš...
Veľká vďaka prekladačom od komunity, ale ako samozrejmosť to rozhodne neber. Angličtinu proste treba vedieť ak chceš byť na internete a hrať hry. :)

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Fri, 28. Nov 14, 19:05

už se nemohu dočkat, až to dlc vyjde

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sun, 30. Nov 14, 18:11

Doufám, že egosoft po vydání verze 3.0 a Teladi outpost, začnou dělat další velkou aktualizaci a vytvořili další DLC například, že by přidali galaxii Sluneční soustavu a s ní Terrany

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Sun, 30. Nov 14, 19:34

Ales_CZ wrote:Doufám, že egosoft po vydání verze 3.0 a Teladi outpost, začnou dělat další velkou aktualizaci a vytvořili další DLC například, že by přidali galaxii Sluneční soustavu a s ní Terrany

Rozhodne bude viac rozšírení...
3.0 ešte nieje koniec... Toto je len bod, keď sa prestávajú sústrediť na patchovanie, a idú pridávať free features.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Sun, 30. Nov 14, 20:18

No mohli by právě udělat přímo DLC ve formě, že by přidali každé rase jednu galaxii, kterou by ovládali a pro danou rasu jejich typické lodě. Vzali by je z X3 a upravili by je podle nastavení lodí v X Rebirthu. No a pak ještě nejaké ploty. No v podstatě by to byl datadisk.

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Mon, 1. Dec 14, 11:12

Even I'm @:

Ted to neber ve zlem ale prijdes mi jako tipickej zastupce omladiny nasi doby... Za bolsevika se kricelo s USSR na vecne casy a ted maj mladi vymyte palice USA...

Ach Jo... Proc Cechoslovaci potrebuji mit neustale svou hlavu v necim anale...


Sry za OT...

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Mon, 1. Dec 14, 14:06

Naši mladí rebelujú proti amerike a anglicku ostošesť. Pokiaľ viem. Pro-amerického/anglického týpka som nevidel už zopár mesiacov, a to bol len jeden exemplár.

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Tue, 2. Dec 14, 10:40

Sakrys koukam hra jeste dneska ve sleve ale porad to je skoro litr stoji to za to ta hra???

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Tue, 2. Dec 14, 15:08

tohle jsem náhodou našel na youtube, jsou tam některé novinky na verzi 3.0
https://www.youtube.com/watch?v=B8QEsbyFk8w

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Thu, 4. Dec 14, 15:17

Chtěl jsem se zeptat, v Teladi outpost přidají novou galaxii nebo jenom pár sektorů? Kolik teladských lodí přidají a drží se koncepce (vzhledově) z X3?

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Thu, 4. Dec 14, 16:23

Jedna galaxia, dva sektory, a v každom sektore cca 8 zón.

Vzhľad sa mi osobne absolútne nepáči, ale myslím si že je fajn tu mať niečo iné.

Spravil som už dávnejšie fotečky všetkých lodí:
Harrier:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =347051329

Falcon:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =347051316

Phoenix/Condor (they are extremly similar):
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =347051299

Toucan/Manorina/Crane (they also look very similar, each one of them carries different types of wares):
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =347051274

Vulture:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =347065111

Albatross:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =347051244



There is also a pirate variant of Harrier and Falcon, but they are basically the same ships, but they are dark red instead of green.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Thu, 4. Dec 14, 19:40

koukám, že ty lodě nemají ten krabicový tvar jako v X3, Teoreticky, kdybych nevěděl, že přidají teladské lodě, tak bych tyto lodě nepovažoval za teladské, kvůli jejich vzhledu, který je úplně jiný od předchozích dílů. Mohli jejich vzhled udělat podle vzoru teladských lodí v X3. No ale jináč jsou ještě ošklivější, než jsem si je představoval.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Thu, 4. Dec 14, 19:46

Vulture a Phoenix/Condor (obidva vyzerajú rovnako) sa celkom dajú.

Ales_CZ
Posts: 199
Joined: Fri, 26. Jul 13, 13:58

Post by Ales_CZ » Thu, 4. Dec 14, 20:28

Ten vulture ujde, ale už se nemohu dočkat až to vyjde. Že by už umožnili ovládat i velký lodě hráčem a nebo jenom přidali velitelský můstek? http://steamcommunity.com/app/2870/screenshots/

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Thu, 4. Dec 14, 21:08

Ten link veľmi nefunguje, ale nie nepridali žiadny mostík.
To je mód ktorý zmení model pristávacej plochy na veliteľský mostík:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =314225272

User avatar
peter143
Posts: 121
Joined: Thu, 8. Nov 07, 12:20
xr

Post by peter143 » Thu, 4. Dec 14, 22:01

Zase len mód. Ak hru nedorobia moderi stojí samotná o ničom. Spomenul som si na časy kedy som v 94. kúpil prvý počítač a moja prvá vesmírna pod DOSom bola Battlecruiser 3000 a.d - skoro 300 stranový manuál som tlačil na ihličkovej tlačiarni 8 hodín v kuse. Pri tej hre som strávil neskutočne času, číty neboli nebol ani internet a zarábať peniaze trebalo manuálne predajom alebo ťažbou surovín na planétach. Už vtedy tá hra bola niečo IN. Hlavná loď mala 4 obranné fightery, 4 nákladné lode, a v nich transportéri k vysadeniu na planéte - hoc akej. Dokovanie na staniciach, úlohy, nákup a predaj. Spomínam si na - tractor beam - lano kde si cez brány pretiahol k oprave poškodenú loď. Horizontál a vertikál stabilizácia nad povrchom planéty, prepnutím na mostíku sa dala menažovať posádka, piloti, obsluha veží. V prvej osobe sa človek poprechádzal na novo - objavenej planéte. Hlášky na ktoré nikdy nezbudnem: Hyper Jump - activated - five, four, three, two, one, zero - jumping... Retrieving... Alarm - critical radioactivity, alien in board - please lock gate. Crew not in board, Life systém - damage, Autodestruction. Toto bola vesmírka - poruchy na lodi, 50 ľudí na palube od vojakov, mechanikov, pilotov až po kapitánsky mostík, kapitán, navig. inžinier, mechanik inžinier, stratég... väzni o ktoré sa musel človek starať, lekári, ošetrovňa - nákaza a baktérie miliony svetelných rokov od planéty zem - z dňa na deň bola pod drnom celá posádka a loď sa valila čiernym a pustým vesmírom sama... nie táto konzolová hovadina.
I forgive all the mistakes this game, only the music is everything. Number one: X Rebirth Theme II (Orchestra)

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Thu, 4. Dec 14, 22:37

No, konzolová asi ťažko.


Dnes veľa práce devenloperov killuje grafika.
To je veľký problém... Grafika. Musia sa srať s textúrami a efektami a na gameplay ostane menej času. Neznášam to.
V 2005-2008 sa mal vývoj grafiky zastaviť, a mali sa sústrediť na gameplay.

Teraz tu máme hry ako Crysis alebo Battlefield, tkz. interaktívne benchmarky, tupé strielačky ktoré nebavia už po 25 hodinách.

Rebirth ma osobne totálne baví, asi moja najlepšia hra vôbec, ale som si istý že keby sa nesrali s grafikou tak je to ešte lepšie. Grafika je fakt super, ale čo z toho.

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Fri, 5. Dec 14, 08:29

A proto jsem si ted rekl ze i kdyz na to na Streamu dali tricet procent slevu ze do te hry nepujdu jako kdyby byla sleva 75% asi bych ji zkusil... No vcera jsem si precetl recenzi asi v rok starem Score na Rebith... Jedna z poslednich vet byla :" az hra bude stat 80-90kc doporucujeme si ji zakoupit... "

Ted jedu TC a pozdeji zkusim i AP mozna v module XRM mnohem tezssi a uvidim jak se to vyvyne ale uz Ted jsou souboje opravdu zajimavejsi...

Nu wot...


Zatim

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Fri, 5. Dec 14, 08:59

Rozzyr wrote:Jedna z poslednich vet byla :" az hra bude stat 80-90kc doporucujeme si ji zakoupit... "

Až na to, že odvtedy sa tá hra vylepšila o 300%.
Okrem toho, hra bola za 5 dolárov na amazone jeden-dva týždne dozadu.


Čo už no - sám prichádzaš o super hru. Keby som rok dozadu vedel ako ma to bude baviť, kúpim aj collector's edition.

Rozzyr
Posts: 24
Joined: Sat, 26. Mar 11, 19:39
x3ap

Post by Rozzyr » Fri, 5. Dec 14, 10:10

OK... Zase se tak necerti... Jsem velkej fanda X serie... Moje prvni legalni hra byla X2 koupena asi za kilco v nejakem marketu s tim ze pak mesic na to ji dali do Skore i s veskerejma bonusama a i myslim nejake mody tam prihodil..

Rebit vypada moc pekne rad bych si ji poridil ale cekam na slevu alespon aby to spadlo na petikilco jako litr za to nedam nejsem na tom teTed dobre financne... Nedavno jsem hral WoT Ted si od toho davam pauzu uvidim estli se k tomu zase vratim. Mel jsem dost kvalitni klan ale byla to takova druha sichta po praci... Xko je proste super relax...

Return to “Česky / Czech X-Forum”